U ovom blogu zelim da Vam predstavim moderne detalje za sve dame koje vole da se doteraju i koje zele da istaknu svoju lepotu uz nakit , ja ne znam koja na svetu dama to ne voli isto kao i sminku i gardarobu :-) . Pa da krenem tri stvaricice cu da Vam predstavim u ovom postu , a to su ovde tri ;-) videcete dole u nastavku .
Ovo su prstencici tako ja volim da im tepam , slatki su mi neobicni skroz , a znam da su jako popularni prosle godine bili , ali Boga mi ni ove ne zaostaje ta popularnost , ja pre i nisam bila neki ljubitelj , ali sada jesam tj. jesam ove vrste , izgleda kao dva u jednom i jako su lepi za kombinovanje ide uz sve kao sto sam pre rekla za nausnice da mogu vecinom uz svaku kombinaciju tako i prstencici mogu :-) . Ali najlepsi su mi kad pocrnim pa onda deluju bas mocno sto se kaze , ali smrc , sad sam vec izbledela ide jesen :D . Ali ne marim za to nosicu ih ja i tada , sta hvali nije sve u tenu , bitno je to izneti , hm zar ne ?! Pa naravno! :D Nego da ne smaram vise , ovo sam kupila u H&M -u bilo je oko 299 din jedan , a ja ih imam cetiri , slatki su mi jer imaju nako neki cvet i cirkon , a ova jedna vrsta imaju kao usne i cirkon , ma meni su presimpaticni . Eto drage moje da znate gde ima , ako Vam se dopalo ;-)
I slag na kraju sto se kaze :-) Zute nausnice hehe , a zuta i rese su hit ove godine tj. leta . Zuta boja ne mnogo lepa i kad je kombinujete sa drugim bojama , kao da im daje neki pecat tako meni deluje . Tako da mi je drago da je bila hit ovoga leta , zaluzila je :D (Y) . One su bas , bas elegantne , pa s'toga ono sto sam pre rekla da moze uz sve kombinacije , ovde bas i nije slucaj ovde ne moze , treba osmisleno odabrati kombinaciju koja bi odgovarala uz ove predivne nausnice . Znaci neka lepa vecernja prilika , recimo nocni izlazak , ma savrseno . Haljina uska crna npr. stikle ma predobro zvuci , a jos bolje izgleda . :-)
Eto drage moje , to je sve za vecerasnji blog , uzivajte do sledeceg . :-)



Коментари
Постави коментар