Hey curke :-)
Zuta torba :-)
Ovu torbu sam jednostavno obozavala tokom leta , gde god sam isla ona je bila ta koju cu izabrati , ponjeti sa sobom hehe . Velika je , a leti mi bas dosta stvari treba da nosim u torbi . Dosta stvari moze da stane u nju i kad je nosim stvarno nema ko da ne pogleda u nju , jer zuta boja mami poglede ;-) , upecatljiva je nema sta . Ima veliki kajis koji ja preferiram vise od ovih malih ruckica , nekako ne mislim toliko , stavim na rame i kao da i nemam i tezina toliko se ne oseti , bar meni . Nju sam kupila u Bosni , u jednom butiku . Ne znam sta bih vise da Vam kazem za nju , osim da , ako mi je bila favorit letos bice i sada , jer meni kad je nesto dobro , dobro je nije bitno godisnje doba . :D
^_^ U ovom blogu cu Vam pisati malo o zutoj boji . O zutoj boji imam mnogo toga da Vam kazem , zuta boja je boja sunca , boja svetlosti , boja radosti , po meni . Ove godine tj. leta bila je hit 2015 godine , sto mi je izuzetno drago . Zutu boju mnogi i ne vole , ne znam zasto nije mi jasno kad je tako lepa i vedra boja , nekako mi zraci , znam pre u skoli kad obuce neko nesto zuto , deca zezaju ono kao "SVAKI MUTO NOSI ZUTO" haha :D stvarno smesno , ali slatko :-) , decija posla :D hehe ... Zuta boja po meni je toliko prozracna i mnogo lepa i divna da Vam ulepsa dan zuta boja uz crveni karmin hm ko jos moze da odoli dami sa tim stilom ;-) . Boje su smisao zivota kako deluju na nas , tako deluju na druge , jer , ako ste Vi nasmejani i ljudi oko Vas ce biti isto , sigurno nece biti namrgodjeni . ;-) . S'toga da Vam predstavim svoje vedre bojice :D
Ovu torbu sam jednostavno obozavala tokom leta , gde god sam isla ona je bila ta koju cu izabrati , ponjeti sa sobom hehe . Velika je , a leti mi bas dosta stvari treba da nosim u torbi . Dosta stvari moze da stane u nju i kad je nosim stvarno nema ko da ne pogleda u nju , jer zuta boja mami poglede ;-) , upecatljiva je nema sta . Ima veliki kajis koji ja preferiram vise od ovih malih ruckica , nekako ne mislim toliko , stavim na rame i kao da i nemam i tezina toliko se ne oseti , bar meni . Nju sam kupila u Bosni , u jednom butiku . Ne znam sta bih vise da Vam kazem za nju , osim da , ako mi je bila favorit letos bice i sada , jer meni kad je nesto dobro , dobro je nije bitno godisnje doba . :D
Starke :D:D:D
Svi koji mene znaju , znaju da sam ja neko ko je jednostavno lud za starkama :D . I to je meni bas cool stvar bez koje ja licno ne mogu . Starke su za mene ma sve , jednostavno ja sam tip cure koja njih OBOZAVA , stikle mogu obut nekad u sto godina hehe , ali starke su starke za mene jednostavno najbolje na celom svetu . I hvala Bogu sto postoje hehe :D . Za mene se zna svaka rec je suvisna sto se tice starkica , otiginal su kupljene su u Convers-u ovde u Beogradu u Knez Mihajlovoj . Prosle godine sam ih kupila i nosala svaki dan pih bas me briga hehe :D , kad su jednostavno sjajne :D . Zuta boja predivna i tako bas mi ide uz zutu torbicu ma da ja uz sve to kombinujem iako npr.torba je malo drugacije boje od starkica , ali kod mene moze sve :D , a to znaci kad se dobro ikombinuje :-)
Eto dragi moji jos jedan blog je zavrsen , nadam se da Vam se svidja , do sledeceg vidimo se . :-)


Коментари
Постави коментар