Пређи на главни садржај

Outfit



Cao dragi moji :-)

Nesto ovih dana , uvek imam nekih obaveza i nekih sitnica za resiti , pa i nisam mogla ni da slikam ni da pisem . 






Malo sam se danas slikala :D pa da vidite sta sam ja to obukla , ja znam da mnoge cure se lepo oblace i stvarno volim da vidim lepu , doteranu curu , zenu . Ali ja volim da budem malo drugacija od ostalih , malo vise upecatljivija , kako bih rekla mozda se nekome ne svidja moj stil oblacenja , ali to sam ja jednostavno i volim da se tako oblacim i mislim da je tako lepo , po meni , svakog postujem , ali kazem postujte i vi mene . ;-) To je kao sto vidite omiljeni dzemperic od neki dan pisala sam o njemu , kao i o torbi i starkama , samo je tu jos dodato , majica sa Miki Mausem i moje farmerkice , ovo sam ja radila zato su ovako blesave sa rozim detaljima i to su mi omiljene farmerke , bas zato sto su moj licni pecat :D .







Ovde se bolje vidi majica :D moj omiljeni lik iz crtanog filma :D hehe






I evo jedna od omiljenih torbi *ZUTA* :D mnogo puta hvaljena . ;-)






Ovo je bas sladak natpis na zidu , tu sam se slikala , a sada i da Vam ga pokazem celoga . Jako simpaticno da neko , nekome izjavi ljubav . ;-) Zivela ljubav . :D :D :D


To je sve za ovaj post , do sledeceg vidimo se . ;-) 





Коментари